Jesteśmy prężnie działającym biurem nieruchomości na rynku Trójmiejskim od 2004 roku. Zajmujemy się transakcjami kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu nieruchomości. Pomagamy również przy wykupie mieszkań i w uzyskaniu wszelkiego rodzaju kredytów hipotecznych.


Nasza firma zapewni Państwu miłą i rodzinną atmosferę oraz fachową pomoc aby decyzja i formalności związane z kupnem/sprzedażą, najmem/wynajmem nieruchomości, które kojarzą się Państwu ze stresem - przeszły w spokojnej, pełnej zaufania atmosferze, tak aby Państwa sen był niczym niezmącony, bo nasi pracownicy czuwać będą nad Państwa bezpieczeństwem i komfortem.


Nasi pracownicy stanowią zespół doskonale wyszkolonych fachowców z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem, znający doskonale specyfikę rynku nieruchomości. Pomogą Państwu w rozwiązywaniu wszelkich problemów i niepewności związanych z rynkiem nieruchomości i będą pełnić rolę przewodnika w zagmatwanym świecie formalności związanych z transakcjami. Ponieważ nasza firma stawia przede wszystkim nacisk na fachową i profesjonalną obsługę - dlatego każdy nasz klient jest dla nas najważniejszy.


Biuro Nieruchomości "BIANKA" jest zrzeszone w Stowarzyszeniu Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), a dodatkowo jesteśmy członkami Konsorcjum Baltic Group Nieruchomości.  Również jesteśmy uczestnikami Internetowej Bazy Danych, która sprawia, że maja Państwo dostęp do większości ofert na terenie Trójmiasta i okolic, a jednocześnie Państwa oferta trafia w ciągu chwili do kilkuset biur na terenie całego Trójmiasta i okolic.ZAUFAJ NAM GDYŻ STANOWIMY NOWĄ JAKOŚĆ NA
 RYNKU NIERUCHOMOŚCI I MAMY ODWAGĘ WSKAZYWAĆ INNYM WŁAŚCIWĄ DROGĘ W SEKTORZE NIERUCHOMOŚCI, A POTWIERDZENIEM TEGO JEST POSIADANE LICZNE GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, KTÓRZY DO NAS WRACAJĄ I NAS POLECAJĄ
.GWARANTUJEMY:
  • bezpieczeństwo transakcji
  • doradztwo w każdej kwestii związanej z nieruchomościami
  • opiekę nad klientem przez cały proces transakcyjny
  • udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w promocyjnych cenach
  • zadowolenie z przeprowadzonej transakcji

Usługi świadczymy odpłatnie. Pobieramy wynagrodzenie prowizyjne ustalane indywidualnie.


SŁUŻYMY NASZĄ WIEDZĄ I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM !!!! WYBIERZ NAS !!!!!!